Ünlü şarkıcı evlendiğini sahnede duyurdu! ‘Eşim ilk konserimde beni yalnız bırakmadı’

Türkiye’ye sık sık konser için gelen Romanyalı şarkıcı Otilia Bruma, geçtiğimiz aylarda Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde düzenlenen En Moda Ödülleri töreninde kameralar karşısına geçmişti.

Girne’de bir otelde gerçekleşen ödül töreni öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Otilia, “Benim iki evim var; birincisi Romanya, ikincisi Türkiye. Bu yüzden burada olmaktan çok mutluyum” demişti.

“SEVGİLİMLE BERABER KLİP ÇEKECEĞİZ”

Türkiye’de klip çekme hazırlığında olduğunu belirten şarkıcı, “Kapadokya da klip çekeceğim ve bu klipte sevgilimi ilk kez gösterip onunla beraber oynayacağız” açıklamasını yapmıştı.

DJ MERT AYDIN EŞLİK ETTİ

Otilia, son olarak önceki gün Antalya’da bir otelde sahne aldı. Yoğun ilginin yaşandığı konserde Otilia’ya DJ Mert Aydın eşlik ederken yerli ve yabancı turistler unutulmaz bir tatil akşamı geçirdi.

“EŞİM BENİ YALNIZ BIRAKMADI”

Türkiye’nin ikinci vatanı olduğunu her fırsatta söyleyen Otilia kendisini izlemeye gelen sevgilisi Bekir Ali Karakaş ile evlendiğini sahneden ilk kez açıkladı.

Otilia, sahneden; “Evlendikten sonra eşim ilk konserimde beni yalnız bırakmadı. Kendisine ve Mert Aydın’a teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x