Matthew Perry’nin arkadaşı konuştu: Hep yalan söyledi, uyuşturucudan hiçbir zaman kurtulamadı!

Ünlü oyuncu Matthew Perry, 28 Ekim’de henüz 54 yaşındayken hayatını kaybetti. 54 yaşında gelen bu ani ölüm tüm dünyayı şoke ederken; Perry’nin otopsi sonucu ölümünden neredeyse 3 ay sonra yayınlandı. Buna göre oyuncunun aşırı dozda ketamin (atlar için kullanılan bir uyuşturucu ilaç) aldıktan sonra jakuzide boğulduğu ortaya çıktı.

İLK İNCELEMEDE UYUŞTURUCU İZİNE RASTLANMADI

Olay yerinde yapılan ilk incelemede uyuşturucu izine rastlanmamış, yıldız oyuncunun ölümü talihsiz bir kaza olarak kayıtlara geçmişti.

YENİ BİR SAYFA AÇTIĞINI SÖYLEMİŞTİ

Perry, 2022’de uyuşturucu ve diğer tüm kötü alışkanlıklarını bıraktığını, artık hayatında yeni bir sayfa açtığını söylemişti. Matthew Perry, anı kitabında ayık kalmak ve uyuşturucu bağımlılığından kurtulmak için 9 milyon dolar harcadığını, 6 bin kez bağımlılar toplantısına katıldığını, 15 kez rehabilitasyona gittiğini ve 65 kez detoksa girdiğini yazmıştı.

ARKADAŞI YALAN SÖYLEDİĞİNİ İDDİA ETTİ

Otopsi raporunun yayınlanması ve kanında yüksek dozda ketamin bulunmasının ardından basına konuşan bir arkadaşı ünlü oyuncunun aslında uzun süredir yalan söylediğini, uyuşturucuyu asla bırakmadığını ve ölümüne kadar olan süreçte de bir bağımlı olduğunu iddia etti.

“EN BÜYÜK YALANI KENDİSİNE SÖYLÜYORDU”

Ses getiren bu iddiaya göre Matthew Perry, etrafındaki herkese yalan söylemiş, kitabını tanıtırken artık ayık ve temiz olduğunu söylediğinde aslında herkesi kandırmıştı. Bu isimsiz arkadaş “Temiz olduğu konusunda herkese yalan söyledi. Hiçbir zaman temiz olmadı. Bu çok üzücü. En büyük yalanı da kendisine söylüyordu” sözleriyle büyük tartışma yarattı.

“HER GÜN MÜCADELE ETTİ”

İsmi belirtilmeyen kaynak sözlerine “Uyuşturucu kullanımıyla mücadelesi söz konusu olduğunda oldukça manipülatif bir kişi olabiliyordu ama bu onun için büyük bir mücadeleydi, büyük bir savaştı ve sonuna kadar her gün mücadele etti” diyerek devam etti.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x