İki Usta Analist Bu 5 Altcoin için Hedefleri Verdi: Güçlü Koşacaklar!

Bitcoin’in 2018 ayı piyasası fiyat tabanını doğru bir şekilde öngören bir analist, bir altcoin için dik bir ralli öngörüyor. Ayrıca analist Solana’nın, rakibinin yolundan gideceğini tahmin ediyor. Diğer tarafta başka bir popüler analist ise 3 altcoin’den önemli yükseliş hamleleri bekliyor.

Bluntz: Bu altcoin yakında parabolik olmaya başlayacak!

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, piyasa sert düşüşün ardından temkinli bir seyir izliyor. Bununla birlikte bu dönemde bazı tokenler yükselmek için güç topluyor olabilir. Bluntz takma isimli tecrübeli analist, akıllı sözleşme platformu Sui’nin (SUI) birikim aralığından çıktıktan sonra ralliler için olgun göründüğünü söylüyor. Analist, SUI’nin mevcut fiyatlardan %122’nin üzerinde yükseldiğini gösteren bir grafik paylaşıyor. Bu bağlamda analist, altcoin için şu açıklamayı yapıyor:

SUI/USD paritesinde aylarca süren birikim kırıldı. Buna rağmen BTC paritesi hala birikiyor. Bence bu yakında parabolik olmaya başlayacak. Bunun için henüz çok erken ama çok uzun sürmeyecek.

Kaynak: Bluntz

Bluntz, dalgalar halinde tezahür etme eğiliminde olan kalabalık psikolojisini takip ederek gelecekteki fiyat hareketlerini tahmin etmeye çalışan gelişmiş bir teknik analiz yöntemi olan Elliott Wave teorisini uyguluyor. Teoriye göre, yükseliş eğilimindeki bir varlık beş dalgalı bir ralliye tanık olma eğilimindedir. Analistin grafiğine göre Bluntz, SUI’nin beş dalgalı yükselişini sonlandırmadan önce 1,40 dolara kadar yükseleceğini öngörüyor. Yazı sırasında SUI 0,63 dolar değerinde ve hala traderın birikim aralığının üzerinde.

Solana, AVAX’ın yolundan gidecek!

Analist daha sonra Solana’ya geçiyor. Bluntz’a göre altcoin, bu ay %90’ın üzerinde artış kaydeden Avalanche’ın (AVAX) izinden gidecek. Bu doğrultuda analist, şu yorumu yapıyor:

AVAX şu anda SOL’u yakalamaya çalışıyor ve bir mil geride bırakıyor. Ancak her ikisi de aynı yapıya sahip. Bununla birlikte AVAX daha sert ve daha hızlı hareket ediyor. Yine de gelecek için iyi bir bakış açısı.

Kaynak: Bluntz

Analiste göre ATOM’da %27’lik bir artış potansiyeli var!

Altcoin Sherpa takma adlı kripto analisti, birlikte çalışabilir Blockchain ekosistemi Cosmos’un yerel varlığı ATOM’un mevcut değerinden %27’den fazla artabileceğini söylüyor. Analist, “ATOM gibi kripto paralar geride kalıyor. Ancak, nihayet biraz uyanıyor. Muhtemelen bir gözüm bunun üzerinde olacak. Ayrıca, BTC iyi oynarsa 15 doların gelmesini bekliyorum.”

Kaynak: Altcoin Sherpa

Analistin grafiği, ATOM’un yaklaşık 8 ila 9 dolar arasındaki bir birikim aralığından çıktıktan sonra yükseliş trendinde olduğunu ortaya koyuyor. Ayrıca, yaklaşık 15.40 dolarlık bir sonraki ana direnç alanına doğru ilerleyeceğini gösteriyor. Bu arada ATOM, son 24 saatte %3,9 düşüşle yazı sırasında 11,24 dolardan işlem görüyordu.

Altcoin Sherpa: BONK için hedefte 0,00001500 dolar var

Analist, daha sonra Solana tabanlı meme-coin’i ve Dogecoin rakibi Bonk’a (BONK) bakıyor. Altcoin Sherpa, BONK’un daha yükseğe gidebileceğini söylüyor. Bu doğrultuda analist, “BONK: bir sonraki ayak geliyor mu? Muhtemelen bu meme-coin’e biraz maruz kalmak iyi olacaktır. Zaten pozisyonumun tamamını kapattım ama yeniden girmeyi düşünüyorum.” diyor.

Kaynak: Altcoin Sherpa

Grafiğine göre analist, BONK’un yakında 0,00001500 dolar seviyesini geçeceğini tahmin ediyor. Bu arada Bonk, son 24 saatte %13 düşüşle yazı sırasında 0,00001057 dolardan işlem görüyordu. Analistin hedefi, mevcut seviyeden yaklaşık %50 artış anlamına geliyor.

Analiste göre ETH, 3.500 dolara uzanan bir yoldan gidecek!

Son olarak analist Ethereum’da (ETH) yükselişte olduğunu söylüyor. Altcoin Sherpa, ETH’nin 2.100 dolar seviyesini desteğe çevirdikten sonra 3.050 dolar ve 3.522 dolar seviyelerine doğru yukarı yönde harekete geçeceğini öngörüyor. Bu bağlamda analist, şu açıklamayı yapıyor:

ETH: Ethereum’un hala alabileceğiniz en kolay işlemlerden biri olduğunu düşünüyorum. Neredeyse iki yıl boyunca 2.000 dolar seviyesinin altında konsolide oldu. Ayrıca, sonunda bu aralıktan çıktı. Bu kesinlikle yakalanacak ve ETH/USD’nin önümüzdeki aylarda 3.000 dolara gideceğini düşünüyorum.

Kaynak: Altcoin Sherpa

Bu arda Ethereum, son 24 saatte %1 kazançla yazı sırasında 2.217 dolardan işlem görüyordu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x