Herkes aynı yorumu yapıyor! Ferdi Kadıoğlu’nun maç sonu röportajına beğeni yağdı

EURO 2024 Elemeleri’ndeki Galler maçı öncesi Almanya’yı hazırlık maçında 3-2 mağlup eden A Milli Futbol Takımı’nda Ferdi Kadıoğlu, karşılaşmayı değerlendirdi.

RÖPORTAJA TÜRKÇE BAŞLADI

Sözlerine Türkçe başlayan Ferdi Kadıoğlu ise “Bugün ilk golü attım, çok mutluyum. Daha çok çalışacağız, çok mutluyuz.” derken daha sonra heyecanlandığını belirtip röportajı İngilizce tamamladı.

“GOL ATTIĞIM İÇİN ÇOK MUTLUYUM”

Ferdi Kadıoğlu yaptığı açıklamada, “Çok mutluyuz. Türk taraftarları gururlandırdığımızı düşünüyorum. Grupta da birinci olmak istiyoruz. 3 gün sonra çok önemli bir maçımız var. Hemen ona hazırlanacağız. O pozisyonda, 1-0 gerideydik, 1-1’i getirdik. Türkiye asla pes etmez, bunu herkesin bilmesi gerekiyor. O pozisyonu gördüğümde koşu yaptım, iyi kontrol yaptığımda mükemmel bir şekilde önüme düştü ve golü attım. Maçtan önce konuştuğumuz planları sahada uyguladık. Nasıl hazırlandıysak, onlar da o şekilde karşımıza çıktı. Maçta stratejinin de çok iyi olduğunu söyleyebilirim. Gol attığım için de mutluyum. Biz ne kadar gitmek istiyorsak gitmek istiyoruz. Kendimize hedefler koyuyoruz. Sıkı çalışarak hedeflerimize ulaşmaya çalışacağız” ifadelerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x