Atilla Szalai’den Beşiktaş öncesi üçlü defans cevabı!

Süper Lig’de Beşiktaş ile karşılaşacak Fenerbahçe’de Attila Szalai idman öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtladı

“Bana göre iyi bir yoldayız şu anda. Geçmişte zor diyebileceğimiz maçlar vardı. Önemli 3 puanlar elde ettik. Milli ara öncesi Alanyaspor’a karşı önemli bir galibiyet aldık. Değerli bir 3 puandı. Derbiye odaklandık. İyi bir şekilde hazırlanıyoruz. Umuyorum ki 3 puanla hazırlanacağız.”

ÜÇLÜ DEFANS CEVABI
“Bana göre sistem her şey anlamına gelmiyor. Nasıl oynayacağımıza hocamız karar veriyor. Bunlar temel sistemler ama maç içerisinde oyun tarzınız değişebilir. Bizler şu anda rakibimize yönelik olarak en iyi şekilde hazırlıklarımızı sürdürüyoruz. Derbilerde şu ana kadar iyi sonuçlar alamadık ama bu maç için iyi hazırlanıyoruz. 3’lü veya 4’lü defans oynamak önemlidir ama futbolda sistem her şey demek değildir.”

“BEŞİKTAŞ’A NASIL HAZIRLANDIĞIMIZI AÇIKLAMAYACAĞIM”
“Beşiktaş’ın güçlü yanlarını biliyoruz. Ofansif olarak da kaliteli oyunculara sahipler. Türkiye’de diğer takımlarda da yetenekli futbolcular var. Nasıl hazırlandığımızı açıklamayacağım ama rakibimizi en iyi şekilde analiz ettiğimizi söyleyebilirim.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir