Aşk belgelendi! Kendall Jenner ve Bad Bunny’nin romantik anları

Çocukluk yıllarından itibaren ailesiyle birlikte boy gösterdiği ‘Keeping Up with the Kardashians’ reality şovu ile şöhrete kavuşan Kendall Jenner, 14 yaşında moda dünyasına adım atmıştı. Kardashian-Jenner ailesinin 27 yaşındaki üyesi, kısa sürede podyumların aranılan isimlerinden olmayı başarmış ve ‘En çok kazanan modeller’ listesinde yer almıştı.

Genellikle özel hayatını paparazzilerden uzak tutmaya özen gösteren ABD’li modelin, birkaç kez ayrılıp barıştığı Devin Booker ile ilişkisini bitirdikten sonra gerçek adı Benito Antonio Martinez Ocasio olan Porto Rikolu Bad Bunny ile yeni bir aşka yelken açtığı iddia edilmişti.

BAŞ BAŞA GÖRÜNTÜLENDİLER

27 yaşındaki güzel ile 29 yaşındaki rapçi, geçtiğimiz günlerde Los Angeles’ta objektiflere yakalandı. Böylece çok konuşulan aşk belgelenmiş oldu. Çiçeği burnunda aşıklar, bir binicilik merkezinde yaklaşık 1.5 saat geçirdi. Önce ayrı ayrı at binen sevgililer, daha sonra aynı atla romantik bir gezintiye çıktı.

Neşesi bir hayli yerinde olan Jenner, sevgilisiyle at sırtında poz vermeyi ihmal etmedi. Bir ara attan inen Kendall, Bad Bunny’nin fotoğraflarını da çekti.

RESTORANDA ÖPÜCÜKLERE BOĞDU

Jenner ile Bunny, geçtiğimiz hafta Los Angeles’ta bir suşi restoranındaki samimi halleri ile magazin gündemine gelmişti. Olayın tanıklarına göre; genç aşıklar, kimseye aldırış etmeden birbirlerini öpücük yağmuruna tutmuştu. Bunny ve Jenner, birkaç gün önce de gece boyu eğlendikleri bir kulüpten çıkarken görülmüştü.

‘SEKİZ MİLYON DOLARA YENİ EV’ İDDİASI!

People’a konuşan bir kaynak, Kendall Jenner ve Bad Bunny’nin, restoranda öpüştükleri günden kısa süre önce ortak arkadaşları aracılığıyla tanıştığını açıkladı. Aynı kaynak, Bad Bunny’nin ünlü modele yakın olmak için Los Angeles’ta bir ev satın alarak oraya taşındığını söyledi. Hatta rapçinin, bu evi satın alabilmek için sekiz milyon doları gözden çıkardığı iddia edildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir